Profil firmy Rychtářů Protivín

Naše rodinná firma byla založena v březnu roku 1991. První provozovnou vznikající firmy se stal bufet „ SRDÍČKO“, který dodnes nabízí našim zákazníkům denně teplá hotová jídla, svačiny, bagety, chlebíčky, cukrovinky, teplé a studené nápoje. Otevřeno je denně PO-PÁ 7°° - 14°°.

V dubnu roku 1991 byla otevřena prodejna ŘEZNICTVÍ „U RYCHTÁŘŮ“ s vlastní bourárnou masa.

Naším cílem bylo, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout kvalitní české regionální produkty a z tohoto důvodu jsme naší firmu rozšířili o vlastní výrobnu. V současné době nabízíme v našich provozovnách zákazníkům převážně produkty vlastní výroby. Jedná se o čerstvé vepřové a hovězí maso, masné výrobky a uzená masa.

Naše produkty vyrábíme podle vlastních či starých českých receptů z mas dodávaných od regionálních zemědělců. Mezi speciality našich výrobků si dovolujeme zařadit talián, vázaný špekáček, domácí klobásu, moravské uzené, pepřený špek, pepřenou pečeni a uzená masa. S našimi výrobky se můžete setkat i v jiných provozovnách po celém Jihočeském kraji či na farmářských trzích.

K dalšímu rozšíření naší firmy došlo v roce 2007, kdy byla otevřena současná restaurace "R-erko" . V rámci rekonstrukce restaurace došlo k rozšíření a zmodernizování kuchyně na současnou kapacitu cca 1000 jídel denně. Suroviny pro výrobu jídel jsou výhradně z naší výroby a od místních regionálních dodavatelů a zemědělců.

Postupně jsme se stali v okolí dominantními dodavateli závodního podnikového stravování. Dále poskytujeme rozvoz obědů v Protivíně a pro okolní obce přímo domů. Naše firma je schopna po domluvě zajistit stravování i dalším zájemcům. Tradicí se stalo, že restaurace je místem pro nejrůznější akce, počínaje pořádání rautů, svateb, promocí, školních srazů, pohřebních hostin či firemních a soukromých oslav a večírků. Pro tyto účely mohou naši zákazníci využít salonek s kapacitou pro 90 osob s tanečním parketem a barem v patře restaurace. V letním období je k dispozici venkovní zahrádka s krytou kapacitou pro 50 osob s možností vlastní přípravy objednaného jídla.

Ocenění a certifikáty

Kariéra

Přijmeme servírku nebo číšníka do restaurace R-erko v Protivíně na hlavní pracovní poměr.

Nabízíme brigádu přes léto na pozice: pomocná síla v kuchyni a restauraci.

Veškeré informace u pana Růžičky, tel. 603 839 984

Všeobecné obchodní podmínky

Připravujeme ...